Nauka mówienia może być frajdą! Marta Galewska-Kustra i Pucio znów uczą

Kolejna przygoda tuż, tuż!

Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania (https://www.taniaksiazka.pl/pucio-i-cwiczenia-z-mowienia-czyli-nowe-slowa-i-zdania-marta-galewska-kustra-p-1333327.html) to już trzeci tom znanej serii dla dzieci stworzonej przez Martę Galewską-Kustrą. Niezaprzeczalnie jest to kolejna obowiązkowa książka na półce Waszego dziecka.Tym razem autorka zabiera nas na ferie zimowe w góry, gdzie wraz z Puciem i jego przemiłą rodziną Wasza pociecha będzie ćwiczyć mowę oraz poprawną artykulację. Z Waszą pomocą pozna nowe słowa i ich odmianę. Dowie się też w jaki sposób budować zdania złożone. Pierwsza lekcja gramatyki będzie za Wami! A to wszystko w lekki i przyjemny sposób. Język idealnie dostosowany do grupy wiekowej w połączeniu z ciekawymi historiami sprawi, że nauka stanie się czystą zabawą i radością. Całości dopełnią kolorowe ilustracje w wykonaniu Joanny Kłos, które zatrzymają na dłużej każdego – małego i dużego. Czas spędzony z Puciem na pewno będzie dla Was niezwykle wartościowy.

Nauka nie tylko dla dzieci

Ogromną zaletą tej książki jest znajdujący się na pierwszych stronach poradnik dla rodziców. Autorka podpowiada w jaki sposób czytać dzieciom – czego powinni unikać i na co zwracać uwagę. Wskazówki pełniące funkcję pomocy stają się ważną nauką na przyszłość dla każdego zaangażowanego rodzica.

Historie o Puciu przepełnione są zadaniami, które maluch musi wykonywać wraz z Wami. Tworzy to mnóstwo interakcji, przez co wspólne czytanie staje się czymś bardzo ważnym dla obu stron. Zarówno Wy, jak i Wasz maluszek polubicie ten czas, a do przygód naszego bohatera będziecie wracać nie raz .

Autorka doceniona

Marta Galewska-Kustra jest z wykształcenia doktorem nauk humanistycznych, ale też logopedą i pedagogiem dziecięcym. Prowadzi własny gabinet logopedyczny. Pomaga dzieciom z opóźnionym rozwojem mowy i zaburzeniami artykulacji. Terapię mowy łączy z rozwojem twórczego potencjału u małych pacjentów. Nic więc dziwnego, że jej książki zdobywają coraz to większą rzeszę fanów. Jej wiedza w połączeniu z wyjątkowym podejściem do dzieci budzi ogromne zaufanie i owocuje.

Za książkę ‘’Pucio umie opowiadać’’ pisarka została nagrodzona w kategorii Książka Roku 2019 przez portal lubimyczytać. Autorka napisała w sumie trzynaście książek dla dzieci z czego osiem z nich to historie o Puciu. Każda z nich stała się jedną z najważniejszych pozycji w dziecięcej biblioteczce.

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com